Wij zijn per direct opzoek naar een leergierige en enthousiaste collega die ons team wilt komen versterken. Ben jij een duizendpoot die van aanpakken weet en vind je het fijn om in een team te werken? Hendriks dakdekkers is een gemotiveerd Installatie/dakdekkers-bedrijf waar kwaliteit hoog in het vaandel staat. Wil jij jezelf verder ontwikkelen en wil je graag ons team versterken?,Ben jij diegene die niet bang is om op hoogte te werken? Dan leiden we je op en kun je doorgroeien tot volwaardig dakdekker. Ben of ken jij onze nieuwe collega? Solliciteer dan direct!

Taken:

 • Tijdige aanvoer van materialen en hulpmiddelen die nodig zijn bij de opdracht.
 • Sorteren van materialen
 • Assisteren van je collega’s op de werkplaats.
 • Helpen bij opbouw van steigers,
 • Onderhoud aan de gereedschappen.
 • Zorgt voor een opgeruimde werkplek.
 • Afvoeren afval

Competenties:

 • Energiek
 • In goede conditie
 • Flexibel
 • Zelf initiatief tonen
 • Luisteren
 • Inzicht in omgeving
 • Gemotiveerd
 • Eigen inzicht
 • Leergierig
 • Net dat stapje meer zetten
 • Loyaal zijn naar het team

Vereiste:

 • Goede kennis van de Nederlandse taal

Wat wij je kunnen bieden

Je kunt rekenen op een marktconform salaris en prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij Hendriks krijg je de kans om te werken bij een professioneel bedrijf, binnen een team van loyale collega’s en partners.

Geef een antwoord